Cs En

Dokonale vyčištěná voda

Naše firma

představení společnosti


Společnost IMPEA s.r.o. navázala v roce 2007 na činnost firmy Ladislav Pachta - IMPEA, která působí na trhu již od roku 1991, a od počátku svojí činnosti se specializovala na návrhy a realizace technologií čištění průmyslových odpadních vod.

Společnost IMPEA s.r.o. se specializuje na návrhy a realizace zařízení na čištění odpadních vod. Při jejich řešení klade maximální důraz na dodržení vysoké odborné úrovně a dohodnutých termínů. Firma má flexibilní organizační strukturu na bázi dočasných či trvalejších týmů s jednoduchým systémem řízení, který tvoří jednatel společnosti a úzký okruh nejbližších spolupracovníků. Pro každou zakázku - projekt se vytvoří nová účelová aliance na kooperativním základu. To umožňuje dosažení výrazného snížení provozních nákladů při vysoké kvalitě poskytovaných služeb. Každý člen týmu má právo rozhodovat v rámci svých kompetencí. Využití špičkových znalostí členů týmu vytváří nové možnosti efektivního řešení problémů.

 

zásady a cíle společnosti


Naše čistírny průmyslových odpadních vod ARRHENIUS používají ÚČINNÉ POSTUPY ČIŠTĚNÍ a proto z nich vytéká DOKONALE VYČIŠTĚNÁ VODA.
Naše řešení jsou jednoduchá a provozně vyzkoušená.
Dosahujeme mimořádně nízkých koncentrací znečištění ve vyčištěné vodě a to i v případě přítomnosti komplexotvorných látek.
Rozdíl mezi naší firmou a ostatními je v tom, že nemáme zájem pouze o dodávku určitého zařízení ale o nejvýhodnější řešení problému klienta. Nejvýhodnějším řešením rozumíme takové, které klientovi při minimálním riziku a dlouhé životnosti přinese největší užitek.

Ukážeme Vám možnosti řešení Vašeho problému, vysvětlíme Vám rozdíly v technickém řešení, v materiálovém provedení, v účinnosti čištění a v ceně. Vy se budete moci rozhodnout, které Vám bude nejvíce vyhovovat.

Postaráme se o Vás nejen v průběhu naší spolupráce, ale i v následujícím období. Budeme si vážit Vašeho přátelství a pomůžeme Vám kdykoliv to budete potřebovat.

Cílem naší společnosti je po provedení analýzy problému nalezení jeho optimálního řešení při respektování všech požadavků klienta


doporučené odkazy k navštívení


http://www.e-cerpadla.cz/ - „KVALITA ZA POZORUHODNOU CENU“ je charakteristika našeho internetového obchodu s čerpadly a příslušenstvím.

Logo_paticka

copyright (C) IMPEA s.r.o.
2007 - 2015

Tel.: +420 603 438 923
e-mail: info@impea.cz